Şarkı Sözleri
Redd - Sen Kendinde Ol Yeter (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Sen Kendinde Ol Yeter (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Sen Kendinde Ol Yeter” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sen Kendinde Ol Yeter tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter Şarkı Sözleri

Rengin Sararmış Derdin Ne?
Bir Haller Olmuş Sana Yine
Bırak Gün Yanından Geçip Gitsin
Yarın Şansını Yeniden Denersin

Gözün Kararmış Olur Böyle
Yinede Dönüp Bakma Geriye
Bırak Yıldızları Kayıp Gitsin
Yarın Başka Bir Dilek Dilersin

Ah, Sen Kendinde Ol Yeter…

Karanlik Çökmüş Temiz Kalbine
Kanin Azaliyor Terk Edildikçe
Birak Aşklari Yaşanip Bitsin
Yarin Daha Cok Sevilirsin

Ah, Sen Kendinde Ol Yeter

Redd – Sen Kendinde Ol Yeter Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz