Şarkı Sözleri
Redd - Prensesin Uykusuyum (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Prensesin Uykusuyum (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Prensesin Uykusuyum (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Prensesin Uykusuyum” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Prensesin Uykusuyum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Prensesin Uykusuyum şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Prensesin Uykusuyum şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Prensesin Uykusuyum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Prensesin Uykusuyum Şarkı Sözleri

Ben Kimin Uydusuyum Uymadı Mı Sorgusuyum
Hala Eski Duygusuyum Prensesin Uykusuyum

Bir Avuntu Dolgusuyum Terkeder Beni Korkusuyum
Hala Eski Duygusuyum Prensesin Uykusuyum

Uyanmaz Mı… Banagelince Zaman Durmaz Mı

Uykusuz Rüyasız Bana Gelince Hayat Neden Masalsiz Bilmem

Bir Masalin Yokmuşuyum Ben Hiç Ben Olmuş Muyum
Hala Ayni Duygusuyum Prensesin Uykusuyum

Redd – Prensesin Uykusuyum Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz