Şarkı Sözleri
Redd - Öperler (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Öperler (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Öperler (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Öperler” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Öperler” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Öperler şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Öperler şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Öperler Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Öperler Şarkı Sözleri

Oturmuşsun Karşıma Şeytan Da Girmiş Kanıma
Dalmışsın İçkine Balıklama, Küsmüşsün Sanki Dünyaya

Ben Bakarım, Sen Bakmazsan Kendi Kendine Olmaz Bu İşler
Ben Adamım Sen Kadınsın Bu Makina Böyle İşler

Çiçek Takmışsın Saçına, Oturmuşsun Tam Karşıma
Ruhun Okşanmak Ister, Durduramaz Kendini

Kafan Olmuş Bir Dünya, Kanin Olmuş Sanki Derya
Kalbin Atmak Ister, Durduramaz Kendini

Öper Melekler, Isirir Şeytanlar
Bu Kafayla Seni Beyoğlu’Nda…
Öperler

Redd – Öperler Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz