Şarkı Sözleri
Redd - Nefes Bile Almadan (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Nefes Bile Almadan (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Nefes Bile Almadan (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Nefes Bile Almadan” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Nefes Bile Almadan” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Nefes Bile Almadan şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Nefes Bile Almadan şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Nefes Bile Almadan Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Nefes Bile Almadan Şarkı Sözleri

Kelebek Kadar Ömrümüz Var
Sevmek Lazım, Hemen Başlayalım
Kaybedecek Daha Neyimiz Var
Aşk İçin Ne Gerekiyorsa Hepsi Bende Var

Nefes Bile Almadan Seviyorum Seni

Sarmaşıklar Gibi Sardın Kalbimi
Değiştirdin Kanımı Koydun Zehrini
Örümcek Gibi Ördün Zihnimi
Düşündükce Daha Çok Isterim Seni

Nefes Bile Almadan Seviyorum Seni
Içimde Dolaşan Alkol Gibi
Sana Gitgide Sarhoş Oluyorum
Ruhumu Kaybetmiş Gibi
Sadece Senin Için Yaşiyorum
Nefes Bile Almadan Seviyorum Seni

Redd – Nefes Bile Almadan Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz