Şarkı Sözleri
Redd - Ne Olmaya Geldim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Ne Olmaya Geldim (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Ne Olmaya Geldim (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Ne Olmaya Geldim” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ne Olmaya Geldim tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Ne Olmaya Geldim şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Ne Olmaya Geldim şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Ne Olmaya Geldim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Ne Olmaya Geldim Şarkı Sözleri

Odasında Dağılmış Yatağında
Hıçkırığa Boğulmuş Ağlıyor
Bir Cansimidinden Çok Uzakta
Gözyaşlarında Umutsuzca Yok Oluyor
Dedim;Seni Senden Koparıp Solduran Kader
Beni Yaşamaktan Soğutan Şeymiş Meğer

Ne Olmaya Geldim Nasıl Oldum Ben De
Kaçmak İstesem Beni Beklermisin

Bazen Can Yorar Umursama
Hayat Tesadüf Yada Biraz Karma
Müsfeddesi Yokturki Zamanin
Bazen Kazanir Bazen De Yanarsin
Seni Senden Çikarip Delirten Şeyler
Beni Benden Küstürenlermiş Meğer

Ne Olmaya Geldim, Nasil Oldum Ben De
Kaçmak Istesem Beni Beklermsin…

Redd – Ne Olmaya Geldim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz