Şarkı Sözleri
Redd - Bak Keyfine (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Redd - Bak Keyfine (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri

Redd – Bak Keyfine (Gecenin Fişi Yok) Şarkı Sözleri…

Redd‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gecenin Fişi Yok” (unplugged) albümünde yer alan “Bak Keyfine” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Redd askere gitmeden önce son konserini 20 Temmuz 2007’de, İstanbul Ghetto’da vermiştir. Diğer konserlerden farklı olarak “unplugged”(akustik tarzı) bir konser veren Redd, bu konseri canlı olarak kaydedip Gecenin Fişi Yok ismiyle DVD haline getirdi. Bu konser DVD’sinde gruba bas gitarda Ege Göktuna, davulda Suat Ayyıldız eşlik etti.

Gecenin Fişi Yok, Türkiye’de canlı akustik olarak kaydedilip, yayınlanan ilk DVD olma özelliğine sahiptir.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Bak Keyfine tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Redd – Bak Keyfine şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Redd – Bak Keyfine şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Redd – Bak Keyfine Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Redd – Bak Keyfine Şarkı Sözleri

Bulanık Suda Yüzen Balık Mısın, Ne Arıyorsun Farkında Mısın
Her Gördüğüne Aşık Mısın
Sen Böyle İstiyorsan Böyle Mutluysan

Gündüz Boş Boş Bakıyor Musun Gece Yanıp Sönen Neon Musun
Her Gördüğünü Öpüyor Musun
Sen Böyle İstiyorsan Böyle Mutluysan
Bak Keyfine Sen De

Eskiden Hayat Daha Yavaşti, Tansiyonu Artti Fenalaşti
Eskiden Her Işin Asli Vardi
Sen Böyle Istiyorsan Böyle Mutluysan
Bak Keyfine Sen De

Farklarimiz Çalindi Herkes Birbirinin Ayni
Oltaya Yem Takildi, Yutan Kendini Kopya Yapti

Sen Böyle Istiyorsan Böyle Mutluysan
Bak Keyfine Sen De

Redd – Bak Keyfine Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz