Şarkı Sözleri
Pera Kahpe Geceler Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Pera Kahpe Geceler Şarkı Sözleri

Pera Kahpe Geceler Şarkı Sözleri, yorumları ve dahası sizlerle… Pera müzik grubu çizgisini bozmadan Pera Kahpe Geceler Şarkısını, 12 şarkı içeren ” En Güzel Mevsimim “ adlı albümden  video klibi ile 25 Temmuz 2016 tarihinde “Dokuz Sekiz” müzik farkıyla yayın hayatına soktu. Kahpe Geceler şarkısının,tüm söz ve müzikleri grubun solisti Gökhan Mandır imzası taşıyor. Şarkıların mix çalışması Onur Koç’a, mastering çalışması ise Cem Tuncer’e ( CT Music London) ait. Parçanın düzenleme, kurgusu Gökhan MANDIR, Hakan ÜNALAN, Kaya SEVİNÇ, Barış CEYLAN tarafından yapılmıştır.

Pera Müzik Grubunun ” En Güzel Mevsimim “ adlı albümündeki 12 şarkının tamamı birbirinden güzel başucu müzikleri arasında olarak görülebilir. Grup Türkiyenin farklı il ve Üniversite festivallerindeki sahne performanslarıyla öğrencilere unutulmaz dakikalar ve anılar bırakmaktadır. Özellikle Kahpe Geceler şarkısının video klibi izlenildiğinde geçmişten ve şarkı çalışmalarından farklı pasajlarla sıradışı bir çalışmaya imza atmışlar.

Değerli müzikseğe gönül veren arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz.

Pera (Müzik Grubu)

Sitemizde sanatçıya ait toplam 2 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz