Şarkı Sözleri
Pagos - Tükürdüm Ateşe Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Pagos - Tükürdüm Ateşe Şarkı Sözleri

Pagos – Tükürdüm Ateşe Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Pagos‘un, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Yola Çıktık” albümünde yer alan “Tükürdüm Ateşe” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Tükürdüm Ateşe tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Pagos – Tükürdüm Ateşe şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Pagos – Tükürdüm Ateşe şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Pagos – Tükürdüm Ateşe Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Pagos – Tükürdüm Ateşe Şarkı Sözleri

Yülseldi Dumanım Ve Seni Düşündüm
Otururken Odamda Bakarken Sokaklara
Bir Hata Var Ortada Biliyorum
Ben Aşığım Kokuna Olmasak Ta Yanyana

Son Bir Kere Yollara Çıksak
Keşke Ah Keşke
Gökyüzüne Bakıp Aldansak
Yine Ah Yine
Birlikte Bu Karanlık Ve Issız Gecede

Titredi Kollarim Ve Seni Düşündüm
Otururken Bir Bankta Yürürken Yollarda
Bir Hata Yok Aslinda Ben Hep Uyudum
O Kısa Romanda Yazdiğin Kafanda

Pagos – Tükürdüm Ateşe Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz