Şarkı Sözleri
Onur Macit - Olmadı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Onur Macit - Olmadı Şarkı Sözleri

Onur Macit – Olmadı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Onur Macit‘in, Güvercin Müzik etiketiyle yayınlanan “Saklı Kalsın” albümünde yer alan “Olmadı” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Olmadı tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Onur Macit – Olmadı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Onur Macit – Olmadı şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Onur Macit – Olmadı Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Onur Macit – Olmadı Şarkı Sözleri

X2
Senin Gibi Bakan Olmadı Gözlerime
Elimi Tutan Olmadı
Olmadı Olmadı Sen Gibi İçimi Yakan Olmadı
Olmadı Olmadı Bu Yüreği Böyle Seven Olmadı
Olmadı Olmadı Sen Gibi İçimi Yakan Olmadı

X2
Senin Gibi Bakan Olmadı Gözlerime
Elimi Tutan Olmadı
Olmadı Olmadı Sen Gibi İçimi Yakan Olmadı
Olmadı Olmadı Bu Yüreği Böyle Seven Olmadı

Onur Macit – Olmadı Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz