Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri

Beğen (24)

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri… 17 Ekim 2016 tarihinde Oğuzhan Koç‘un, DMC etiketiyle yayınlanan “Bulutlara Esir Olduk” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de […]

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri…

17 Ekim 2016 tarihinde Oğuzhan Koç‘un, DMC etiketiyle yayınlanan “Bulutlara Esir Olduk” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de hayranlarıyla buluştu.

Oğuzhan Koç, sevgilisi Yağmur Tanrısevsine ithafen yorumladığı “Bulutlara Esir Olduk” şarkısını dört gözle bekliyorduk. Parantez içi bir bilgiyi paylaşmakta fayda var. Başarılı şarkıcı Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik bölümü mezunudur. Dolayısıyla bu işin eğitimini aldığı için kendisinden böyle güzel çalışmalar gelmesine şaşırmıyoruz.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve bir çok mekânda bol bol duyacağımız “Bulutlara Esir Olduk” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Oğuzhan Koç Harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop ve slow müziğin en üretken isimlerinden biri haline geldi.

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Oğuzhan Koç müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir hayranın yorumu; Sadece Sesinle Degil, Çektigin Kliplerlede İnsani Sürükleyen, Başka Alemlere Göturen Birisin.. Çok Özel Bir İnsansin Oguzhan.. Duygulanmamak Elde Değil…

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri

Yine Yaz Bitti
Biz Göremeden Güneşi
Bulutlara Esir Olduk
Kararıp Gitti, Yıllarım Bilemeden Neşeyi

Büyük Sandıklara Koyduk
Gelen Olmadı Yerine

Kimse Sormadı Yüreğinde Bu Koca Boşluk Niye
İnen Olmadı Daha Derine

Ki Ben Yormadım Bu Rüyayı
Bir Gün Gidebileceğine
Yokluğunda Yine Yüz Çevirdim Aşka
Güz Geçirdim Onca Yaprağım Sarardı Soldu

Sonbaharın Sonunda Bahar Yok Artık
Yağmuru Vurunca Derde Dert OlduRüzgarı Vurunca Derbeder Oldum

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Dinle

Oğuzhan Koç

Sitemizde sanatçıya ait toplam 9 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copyright © 2015 - 2016 Şarkı Sözleri - Şarkı Sözü - Sözleri

En Sevilen, En Yeni Şarkıların ve Şarkı Sözlerinin Yer Aldığı Şarkı Sözü Sitesi. Sitemizde Yer Alan Videolar Youtube.com Üzerinden Yasal Hak Sahipleri Veya Temsilcilerine Ait Kanallardan Alınmaktadır. Videolarda Gösterilen Reklamlar Telif Hakkı Sahiplerine Veya Temsilcilerine Gitmektedir.