Şarkı Sözleri
Mustafa Sandal Ego Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mustafa Sandal Ego Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Ego Şarkı Sözleri… 

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mustafa Sandal’ın, Poll Production etiketiyle yayınlanan “Organik” albümünde yer alan “Ego” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında. Albümün tek klibi Ego’ya aksiyon tarzında kısa film tadında çekildi.  Ego’yu bir hafta öncesinden kendi binasında Mustafa Sandal’ın seçtiği hayranlarına dinleten Turkcell Müzik daha sonra şarkıyı ilk kez 6 Haziran’da ilk kez sitesinde yayınladı. Ayrıca albümün tüm şarkıları yine ilk kez burada yayınlandı. 14 Temmuz’da ise albüm kapsamında canlı olarak Turcell Müzik’in resmi sitesinde sanatçı konser veren sanatçı albümün tanıtım konserleri çerçevesinde Beykoz’da verdiği konserde 150.000 kişi toplamayı başardı ve festivalin seyirci rekorunu kırdı. Şarkı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı.

Mustafa Sandal Ego Şarkı performansı ile adeta büyülüyor. Mustafa Sandalın enerjisinden mi bilinmez, sanatçının tüm şarkıları sıkılmadan defalarca dinlenebiliyor.

Mustafa Sandal Ego şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Mustafa Sandal Ego Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mustafa Sandal Ego Şarkı Sözleri

Egoma ters düşüyorsun
Çek git burdan
Yeter üstüme gelme sabrım yok

Canıma tak ediyorsun
Çek git burdan
Seni başka biri kurtarsın

Kalbim sende kaç kez öldü
Geriden geldi kaç kez döndü
Tükenmedi hala hayaller peşinde

Çocuk mu gördün kandırdın
Garip mi gördün saldırdın
Cesaretin ne hoş
Ancak arkası bomboş

Mustafa Sandal Ego Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz