Şarkı Sözleri
Mustafa Şafak - Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Mustafa Şafak - Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mustafa Şafak’ın, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Sana Sevdalı Olalı”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayımlanan yayında.

Kalan Müziğin ilkini geçen yıl çıkardığı ve tüm müzik listelerinde birinci sıraya yerleşen “Karadeniz’e Kalan” albüm satışları 100.000’i aşınca müzik şirketi projenin devam etmesi kararı alarak “Karadeniz’e Kalan-2” albümünü hazırlamış.

İlk albümle her kesimden müzik dinleyicisine ulaşan, Karadeniz’e Kalan albüm serisinin ikincisinde tamamı yeniden düzenlenip kaydedilen 40 eser, tanınmış ve genç kuşaktan başarılı sanatçılar tarafından seslendirilmiş.

Geleceğe miras niteliğindeki bu arşivlik albüm, yaklaşık 10 yıllık bir geçmişin ürünü. Güncel şarkıların da bulunduğu albüm, gelenekselden geleceğe köprü niteliği taşıyor. Albüme ses veren sanatçılar, farklı zamanlarda, kendi seçtikleri Karadeniz şarkılarını seslendirdi. Projede, henüz albümü olmayan sanatçılar da yer alıyor. Yine bazı eserler de ilk kez bu albümde hayat buluyor.

Repertuvar seçilirken sevilen eserlerin yanı sıra, unutulmaya yüz tutmuş ve müzik arşivlerinde kalan eserlerin yer almasına da özen gösterilmiş.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Sana Sevdalı Olalı tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri

Sözleri en kısa sürede eklenecektir.

Mustafa Şafak – Sana Sevdalı Olalı Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz