Şarkı Sözleri
Mustafa Refah Gökay - Duman Aldi Dağlari Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mustafa Refah Gökay - Duman Aldi Dağlari Şarkı Sözleri

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mustafa Refah Gökay’ın, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Duman Aldi Dağlari”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayımlanan yayında.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Duman Aldi Dağlari tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari Şarkı Sözleri

Duman Aldı Dağları
Yol Bulup Aşamadım
Kapattı Yollarımı
Yare Kavuşamadım
Oy Oy Sevduğum Oy Oy
Yayaların Deresi
Nede Güzel Akıyor
Aşkın Ateş Değil De
Niçin Beni Yakıyor
Oy Oy Sevduğum Oy Oy
Akşamdan Bir Ay Doğar
Gecemizi Gün Eder
Bizum Sevdaluğumuz
Dağı Taşı Duz Eder
Oy Oy Sevduğum Oy Oy

Mustafa Refah Gökay – Duman Aldi Dağlari Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz