Şarkı Sözleri
Murathan - Mahkemesiz Mahkum Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Murathan - Mahkemesiz Mahkum Şarkı Sözleri

Murathan – Mahkemesiz Mahkum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Murathan‘ın, Modelite Müzik Yapım etiketiyle yayımlanan ”Mahkemesiz Mahkum” isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Mahkemesiz Mahkum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Murathan – Mahkemesiz Mahkum şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Murathan – Mahkemesiz Mahkum şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Murathan – Mahkemesiz Mahkum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Murathan – Mahkemesiz Mahkum Şarkı Sözleri

Annem Annem Annem Beni Aşka Ver
Asi Başım Bir Aşka Boyun Eğer
Ey Aşk Al Beni Süründür Yak Ateşlerde
Ben Gönüllü Köleyim Sahibim Sensin

Kanat Beni Ballı Zehirden Dişlerinde
Sen Her Şeye Rağmensin Ebediyensin
Gönül Yangın Mahkemesiz Mahkûm Kederde
Çilemi Seveyim Ha Gökte Ha Yerde

Ben Aşksiz Neyleyim Herkesteki Bedeni
Ben Dururum Tende Can Seyr-Ü Seferde

Murathan – Mahkemesiz Mahkum Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz