Şarkı Sözleri
Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı Sözleri

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın’ın, Armoni & Decibel Müzik etiketiyle yayınlanan “Üzülme” albümünde yer alan “Üzülme” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında hayranlarıyla buluştu. Şarkının Sözleri Ferda Anıl Yarkın imzası taşıyor.

Ferda Anıl Yarkın ve Ünlü aranjör Murat Yaprak’la “Üzülme” şarkısı için, özel bir düet ile bir araya geldiler. 90’lı yılların en hit slowu 2015 yılında karşımıza dans ve club şarkısı olarak çıktı.

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Şarkı Sözleri

Ağlama ne olur sen
Acıyı gel bende gör
Elveda derken sana
İsyanım var olanlara
Seninle olduğum gün
Kopamam bir kez daha
Bilirsin çok çılgınım
Bir sana kıyamadım
“Üzülme” üzülme
Unutmam ayrılık var diye
Üzülme üzülme
Aşığım seviyorum bende
Üzülme üzülme
Seni ağlarken görmek
Zordur gönlüme
Üzülme üzülme
Aşığım seviyorum bende

Murat Yaprak Ft. Ferda Anıl Yarkın Üzülme Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz