Şarkı Sözleri
Mümin Sarıkaya - Yine Bir Hal Oldu Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mümin Sarıkaya - Yine Bir Hal Oldu Şarkı Sözleri

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mümin Sarıkaya‘nın Ben Yoruldum Hayat albümünün 4 numaralı şarkısı Yine Bir Hal Oldu yayında!

Eserlerini sosyal medya platformları aracılığı ile müzik severlerle buluşturmaya başlayan Mümin Sarıkaya, Youtube da paylaştığı “Ben Yoruldum Hayat” bestesi ile dikkatleri üzerinde çekti. Bir çok dizide yer alan “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının video klibi 100 milyonun üzerinde izlendi.

Mümin Sarıkaya, Ahmet Çelenk ile yolları kesiştikten sonra eserlerini bir albümde toplamaya karar verdi. Türkiye’nin farklı yerlerinde konserlerine devam ederken, aynı zamanda albüm hazırlıklarını tamamladı.

Mümin Sarıkaya‘nın albümle aynı adı taşıyan, “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının ve daha önce single olarak yayınladığı “Al Başımdan Bu Dertleri” şarkının da bulunduğu albümde 10 eser yer almakta. Albümde 6 şarkının söz ve müziği Mümin Sarıkaya’ya ait. Ayrıca Neşet Ertaş, Ali Osman Nebioğlu, Nurullah Akçayır gibi ustaların eserlerini yorumlayan Mümin Sarıkaya ; albüm düzenlemelerinde Göksun Çavdar, Cihan Sezer, Alper Atakan gibi önemli müzisyenlerle çalıştı.

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu Şarkı Sözleri

Yine Bir Hal Oldu Garip Gönlüme
Bu Dünya Başıma Dar Oldu Gitti
Attı Kısmet Bizi Gurbet Ellere
Her Günüm Her Anım Zar Oldu Gitti
Yüreğime Ateş Düştü Yanarım
Mecnun Gibi Leyla Diye Ağlarım
İlkbaharda Viran Oldu Bağlarım
Goncanın Etrafı Har Oldu Gitti
Yandı Ciğer Yandi Bir Su Veren Yok
Azgin Yaralara Melham Süren Yok
Bir Garibim Şu Halimi Bilen Yok
Yandi Garip Bağrim Nar Oldu Gitti

Mümin Sarıkaya – Yine Bir Hal Oldu Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz