Şarkı Sözleri
Mümin Sarıkaya - Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mümin Sarıkaya - Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Şarkı Sözleri

Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mümin Sarıkaya‘nın Ben Yoruldum Hayat albümünün 6 numaralı şarkısı Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok  yayında!

Eserlerini sosyal medya platformları aracılığı ile müzik severlerle buluşturmaya başlayan Mümin Sarıkaya, Youtube da paylaştığı “Ben Yoruldum Hayat” bestesi ile dikkatleri üzerinde çekti. Bir çok dizide yer alan “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının video klibi 100 milyonun üzerinde izlendi.

Mümin Sarıkaya, Ahmet Çelenk ile yolları kesiştikten sonra eserlerini bir albümde toplamaya karar verdi. Türkiye’nin farklı yerlerinde konserlerine devam ederken, aynı zamanda albüm hazırlıklarını tamamladı.

Mümin Sarıkaya‘nın albümle aynı adı taşıyan, “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının ve daha önce single olarak yayınladığı “Al Başımdan Bu Dertleri” şarkının da bulunduğu albümde 10 eser yer almakta. Albümde 6 şarkının söz ve müziği Mümin Sarıkaya’ya ait. Ayrıca Neşet Ertaş, Ali Osman Nebioğlu, Nurullah Akçayır gibi ustaların eserlerini yorumlayan Mümin Sarıkaya ; albüm düzenlemelerinde Göksun Çavdar, Cihan Sezer, Alper Atakan gibi önemli müzisyenlerle çalıştı.

Mümin Sarıkaya – Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Mümin Sarıkaya – Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Mümin Sarıkaya – Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

 Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Şarkı Sözleri

Şu Karşıki Dağda Kar Var Duman Yok
Benim Sevdiceğimde Din Var İman Yok
Vardım Baktım Nazlı Yarim Evde Yok
Ver Benim Sazım Efendim Ben Gider Oldum
Süremedim Lavantayı Konsola Koydum

Şu Karşıki Dağda Titriyor Dallar
Benim Gönlüm Arzu Çeker Tomurcuk Güller
Kader Kismet Böyleyimiş Ne Yapsin Eller
Ver Benim Sazim Efendim Ben Gider Oldum
Süremedim Lavantayi Konsola Koydum

Mümin Sarıkaya – Şu Karşı Ki Dağda Kar Var Duman Yok Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz