Şarkı Sözleri
Mümin Sarıkaya - Huzur Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mümin Sarıkaya - Huzur Şarkı Sözleri

Mümin Sarıkaya – Huzur Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mümin Sarıkaya‘nın Ben Yoruldum Hayat albümünün 9 numaralı şarkısı Huzur yayında!

Eserlerini sosyal medya platformları aracılığı ile müzik severlerle buluşturmaya başlayan Mümin Sarıkaya, Youtube da paylaştığı “Ben Yoruldum Hayat” bestesi ile dikkatleri üzerinde çekti. Bir çok dizide yer alan “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının video klibi 100 milyonun üzerinde izlendi.

Mümin Sarıkaya, Ahmet Çelenk ile yolları kesiştikten sonra eserlerini bir albümde toplamaya karar verdi. Türkiye’nin farklı yerlerinde konserlerine devam ederken, aynı zamanda albüm hazırlıklarını tamamladı.

Mümin Sarıkaya‘nın albümle aynı adı taşıyan, “Ben Yoruldum Hayat” şarkısının ve daha önce single olarak yayınladığı “Al Başımdan Bu Dertleri” şarkının da bulunduğu albümde 10 eser yer almakta. Albümde 6 şarkının söz ve müziği Mümin Sarıkaya’ya ait. Ayrıca Neşet Ertaş, Ali Osman Nebioğlu, Nurullah Akçayır gibi ustaların eserlerini yorumlayan Mümin Sarıkaya ; albüm düzenlemelerinde Göksun Çavdar, Cihan Sezer, Alper Atakan gibi önemli müzisyenlerle çalıştı.

Mümin Sarıkaya – Huzur şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Mümin Sarıkaya – Huzur şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Mümin Sarıkaya – Huzur Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

 Mümin Sarıkaya – Huzur Şarkı Sözleri

Huzur Başta Tacımış
İndirme Gülüm İndirme
Ömrü Bahti Yargılarmış
Çürütme Gülüm Çürütme

Eller Girmiş Yar Aklına
Dinleme Gönlüm Dinleme
Eller Girmiş Yar Aklına
Dinleme Gülüm Dinleme

Beni Senden Gayrısına
Eyletme Gülüm Eyletme
Beni Senden Gayrısına
Eyletme Gülüm Eyletme

Yikma Hilal Kaşlarini
Bak Yüzüme Bak Yüzüme
Yikma Hilal Kaşlarini
Bak Yüzüme Bak Yüzüme

Ne Kusurum Var Ki Söyle
Vur Yüzüme Vur Yüzüme
Ne Kusur Ettim Ki Söyle
Vur Yüzüme Vur Yüzüme

Mümin Sarıkaya – Huzur Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz