Şarkı Sözleri
Muazzez Ersoy - Korkuyorum Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Muazzez Ersoy - Korkuyorum Şarkı Sözleri

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Muazzez Ersoy‘un, DMC etiketiyle yayınlanan “90’dan Pop” albümünde yer alan “Korkuyorum” isimli şarkısı, yayınlandı.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz usta sanatçı 90’dan Pop albümü ile dilimize pelesenk olmuş eski şarkıları yeniden hafızalarımızda canlandırmak için mikrofon başına geçti. Bütün hayranları gibi Sozleridinle.net ailesi olarak biz de bu yeni albümdeki şarkılarını merak ve özlemle bekliyoruz.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Korkuyorum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Şarkı Sözleri

Güneş Bir Başka Doğuyor
Neden Bu Günlerde
Geceler Bir Başka Alevleniyor
Bu Şehirde
Korkuyorum Çocuklar Gibi
Savunmasız
Korkuyorum
Yağmurlar Yağıyor
Çöllenmiş Yüreğime
Bir De Kavak Yelleri Esiyor
Yalnız Gönlümde
Aşık Mı Oluyorum Yeniden
Savunmasiz
Korkuyorum
Ah Bu Başima Gelen Nedir
Bilmiyorum Ama Çok
Korkuyorum
Kurtar Beni Tanrim
Içim Yaniyor
Ona Tutuluyorum
Kurtar Beni Bilirsin
Aşik Olmak
Istemiyorum

Muazzez Ersoy – Korkuyorum Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz