Şarkı Sözleri
Muazzez Ersoy - Çabuk Olalım Aşkım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Muazzez Ersoy - Çabuk Olalım Aşkım Şarkı Sözleri

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Muazzez Ersoy‘un, DMC etiketiyle yayınlanan “90’dan Pop” albümünde yer alan “Çabuk Olalım Aşkım” isimli şarkısı, yayınlandı.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz usta sanatçı 90’dan Pop albümü ile dilimize pelesenk olmuş eski şarkıları yeniden hafızalarımızda canlandırmak için mikrofon başına geçti. Bütün hayranları gibi Sozleridinle.net ailesi olarak biz de bu yeni albümdeki şarkılarını merak ve özlemle bekliyoruz.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Çabuk Olalım Aşkım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım  Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım  Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım  Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım  Şarkı Sözleri

Çabuk Olalım Aşkım
Her şeyi Paylaşalım
Ben Kendimi Sana Adadım
Sevgilim Sensiz Anlamsızım
Mahşere Kadar Benim Aşkım
Her Alemde Senindir Canım
Nereye İstersen Sür Köle Diye
Sensiz Ölürüm Cennette

Seni Seven Kalbim
Sana Deli Oluyor Anlasana
Sana Dayanamiyorum, Inan Ki
Sensiz Mutlu Olamiyorum
Seni Seven Kalbim
Sana Deli Oluyor Anlasana
Sana Dayanamiyorum, Inan Ki
Sensiz Yaşayamiyorum

Bin Ömrüm Daha Olsa
Kollarinda Son Bulsa
Eğer Sana Kavuşmak Varsa
Ölmek Düğün Gibidir Bana
Sensizlikten Çok Korkuyorum
Inan Kendimi Bilmiyorum
Önce Allah, Sonra Sen Benim Için
O Bilir Nasil Sevdim…

Muazzez Ersoy – Çabuk Olalım Aşkım  Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz