Şarkı Sözleri
Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez Şarkı Sözleri

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mor ve Ötesi‘nin, Rakun&DMC etiketiyle yayınlanan “Melekler Ölmez” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Melekler Ölmez tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez Şarkı Sözleri

Yüzüme Bir Bak Korkudan Eser Var Mı
Şarkımı Dinle Durduruyor Zamanı
Soluyor Renkler Bitiyor Düşler

Eriyor İçim Eriyor Geri Gelmezden Önce
Yansa Da Her Yer Ölmez Melekler

Bir Nefes Oldum Mazlumun Türküsünde
İnadım Sağlam Sözüm Bitmiyor Ki İşte
Soluyor Yüzler Bitmiyor Düşler

Eriyor Içim Eriyor Geri Gelmezden Önce
Yansa Da Her Yer Ölmez Melekler
Duysun Çöller Ölmez Melekler

Mor ve Ötesi – Melekler Ölmez Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz