Şarkı Sözleri
Mine Koşan - Allahım Neydi Günahım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Mine Koşan - Allah'ım Neydi Günahım Şarkı Sözleri

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mine Koşan‘ın, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Allahım Neydi Günahım adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Allahım Neydi Günahım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım Şarkı Sözleri

Allah’Im Neydi Günahim
Günahim Neydi Allah’Im
Dualarimda Yalvarmiştim
Onla Olmakti Isyanim

Can Yoldaşim
Arkadaşim
Kaderimdi
Sen Yazmiştin
Ben Nerde Yanliş Yaptim

Bitti Dünyam Ziyan Oldum Ziyan
Ah Bir Anlasam
Nerede Nerede Nerede
Ben Nerde Yanliş Yaptim

Nerede Nerede Nerede
Ben Nerde Yanliş Yaptim
Allah’Im

Mumlar Yakmiştim
Yalvarmiştim
Sen Yazmiştin Olabilirdi
Olabilirdi Olabilirdi

Sevgi Yeterdi Sen Kadirdin
Allah’Im
Ben Nerde Yanliş Yaptim
Allah’Im

Mine Koşan – Allahım Neydi Günahım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz