Şarkı Sözleri
MHTP - Aklına Şaşarım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

MHTP - Aklına Şaşarım - Teaser Şarkı Sözleri

MHTP – Aklına Şaşarım – Teaser Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

MHTP‘ın, Seyhan Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan “Aklına Şaşarım” albümünde yer alan “Aklına Şaşarım” isimli şarkısı, tanıtım klibiyle netd’de yayında.

 

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Aklına Şaşarım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini alacak.

MHTP – Aklına Şaşarım şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

MHTP – Aklına Şaşarım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

MHTP – Aklına Şaşarım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

MHTP – Aklına Şaşarım Şarkı Sözleri

Kedi Fare Oyununa Aşk Denir Mi
Yürek İki Ekmek Arası Yenir Mi
Bedeli Öyle Kolay Ödenir Mi
Olmaz Olmazzz!
Kedi Fare Oyununa Aşk Denir Mi
Yürek İki Ekmek Arası Yenir Mi
Bedeli Öyle Kolay Ödenir Mi
Olmaz Olmazzz!

MHTP – Aklına Şaşarım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz