Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri

Beğen (0)

Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri… Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar. Mehmet Erdem‘in, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından […]

Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Mehmet Erdem‘in, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde İlk Değil adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız İlk Değil tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Mehmet Erdem – İlk Değil şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Mehmet Erdem – İlk Değil şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri

İlk Değil Ve Son Değil
Bu Ilk Telaş Bu Son Hazan Değil
Eskimiş Yüzüm Aynalarda
Gözlerim Dalar Zamanlara
Aynalarda Eskimiş Yüzüm
Firtina Kopar Açiklarda
Aynalarda Eskimiş Yüzüm
Acin Demirlemiş Hayatima
Bu Ilk Değil Ve Son Değil Canim
Biktim Yarim Yarim Yaşamaktan

Mehmet Erdem – İlk Değil Dinle

Mehmet Erdem

Sitemizde sanatçıya ait toplam 17 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copyright © 2015 - 2016 Şarkı Sözleri - Şarkı Sözü - Sözleri

En Sevilen, En Yeni Şarkıların ve Şarkı Sözlerinin Yer Aldığı Şarkı Sözü Sitesi. Sitemizde Yer Alan Videolar Youtube.com Üzerinden Yasal Hak Sahipleri Veya Temsilcilerine Ait Kanallardan Alınmaktadır. Videolarda Gösterilen Reklamlar Telif Hakkı Sahiplerine Veya Temsilcilerine Gitmektedir.