Şarkı Sözleri
Kolpa - Son Öptüğüm Kadın Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kolpa - Son Öptüğüm Kadın Şarkı Sözleri

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kolpa’nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk ve Hayat Tadında” albümünden “Son Öptüğüm Kadın” adlı video klip çalışması ile yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Son Öptüğüm Kadın tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın , şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın Şarkı Sözleri

Güneş Bile Yalan İnanma
Mevsimler Gelir Geçer
Tam Unutmuşken Kar Yağar
Tenin Aklıma Düşer
Belki Sabah Olmaz
Ben Uyumazsam
Erimez Karlar
Kalmaz Yalnızlığım Çırıl Çıplak
Bir Kez Olsun Bırak
Bırakta İçimi Dökeyim
Sevmedim Hiç Açımadıki Hiç
Bak Ne De Kolay Yalan Söyledim
Ne Kadar Aci
Son Öptüğüm Kadin
Sen Olmayacaksin
Zamanla Geçer Derler
Sen Sakin Inanma Onlara
Zamanla Geçer Sadece
Ve Sadece Zaman

Kolpa – Son Öptüğüm Kadın Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz