Şarkı Sözleri
Kolpa - Sezen'den Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kolpa - Sezen'den Şarkı Sözleri

Kolpa – Sezen’den Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kolpa’nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk ve Hayat Tadında” albümünden “Sezen’den” adlı video klip çalışması ile yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sezen’den tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kolpa – Sezen’den, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kolpa – Sezen’den şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kolpa – Sezen’den Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kolpa – Sezen’den Şarkı Sözleri

Ben Ölümsüz Aşki Sezenden
Yalnizliği Ellerinden Öğrendim
Unutamam Ki Hem Aşki Hem Ellerini
Şimdi Beni Rahat Birakin Odam Karanlik
Bugün Günlerden Ayrilik Odam
Biraz Biraz Üzülmeli
Aşk Ve Hayat Hakkinda Ahkam Kesmeli
Hiç Bir Zaman Beceremedik
Ben O Son Sözleri Söylemeyi
Varsa Sen Söyle Son Bir Dileği
Ama Sadece Unutmami Isteme Benden

Kolpa – Sezen’den Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz