Şarkı Sözleri
Kolpa - İşler İçine İçine Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kolpa - İşler İçine İçine Şarkı Sözleri

Kolpa – İşler İçine İçine Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kolpa’nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk ve Hayat Tadında” albümünden “İşler İçine İçine” adlı video klip çalışması ile yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız İşler İçine İçine tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kolpa – İşler İçine İçine, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kolpa – İşler İçine İçine şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kolpa – İşler İçine İçine Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kolpa – İşler İçine İçine Şarkı Sözleri

Kardan Adam Erir
Yıkılır Kumdan Kale
Hal Hatır Soranlara
Yalandan İyiyim Denir
Kelimeler Teker Teker
Dizilir Dudağına
Bir Araya Gelip
Tek Cümle Edemezler
Belki Anlatacak Gücüm Yok Belki Dökecek İçim
Dokunsalar Yaşlar Akar İçime İçime
Bazen Utanır İnsan Kendi Yalnizliğindan
Her Sustuğun Işler Içine Içine

Kolpa – İşler İçine İçine Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz