Şarkı Sözleri
Kolpa - Böyle Ayrılık Olmaz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kolpa - Böyle Ayrılık Olmaz Şarkı Sözleri

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kolpa’nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Yatağın Soğuk Tarafı” albümünden “Böyle Ayrılık Olmaz” adlı video klip çalışması ilk kez ve sadece netd Müzik’te yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Böyle Ayrılık Olmaz tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz Şarkı Sözleri

Kim Derdi Ki Seninle Bir Gün Ayrilacağiz
Geçip Giden Yillarin Ardindan Bakacağiz
Kim Derdi Ki Bir Tanem Gün Gelip Bikacağiz
Ben Ve Yenik Yüreğim Yalniz Mi Kalacağiz

Böyle Ayrilik Olmaz
Böyle Yalniz Kalinmaz

Hani Verdiğin Sözler, Hani Ellerin Nerde
Hani Huzur Bulduğum Deniz Gözlerin Nerde
Hani Sen Hep Benimdin, Şimdi Nerdesin Nerde?

Kolpa – Böyle Ayrılık Olmaz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz