Şarkı Sözleri
"Kirpi" Bülent Altınbaş feat. Haktan - Sevmek Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

"Kirpi" Bülent Altınbaş feat. Haktan - Sevmek Şarkı Sözleri

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek Şarkı Sözleri…

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Sevmek” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Kış Düşmeden” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek Şarkı Sözleri

Sevmek En Güzel Duygu Sevmek
Sevilip Sevilmek Sevmek Aşka Gönlünü Vermek Sevmek Sevmek
Kalbimizde Sevigiye Aşka Yer Vermeliyiz
Kucak Açıp Dostluğa Sevip Sevilmeliyiz
Sevmekkkkkk

Sevmekkkkkk Karanlığın Sonudur
Neşe Huzur Doludur
Sevmek Tanrımızın Yoludur Sevmek Sevmek

Kalbimizde Sevigiye Aşka Yer Vermeliyiz
Kucak Açıp Dostluğa Sevip Sevilmeliyiz
Sevmekkkkkk

“Kirpi” Bülent Altınbaş feat. Haktan – Sevmek Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz