Şarkı Sözleri
Kargo - Zor Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kargo - Zor Şarkı Sözleri

Kargo – Zor Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kargo‘nun, DMC etiketiyle yayınlanan “Değiştir Dünyayı” albümünde yer alan “Zor” isimli şarkısı, video klibiyle Doğan Music Company yayınlandı.

Grup 25. yıllarını kutlamak için “Değiştir Dünyayı” isimli albüm yayınlamışlardır. Bu albüm için kurucu üyelerden Mehmet Şenol Şişli gruba geri dönmüştür.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Zor tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kargo – Zor şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kargo – Zor şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kargo – Zor Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kargo – Zor Şarkı Sözleri

Bu Soğuk Yağmur, Esen Rüzgar
Bu Anlaşılmazlık, İncitmesin Seni
Boş Odalar, İnsanlar
Bu Yalnızlık, Ürkütmesin Seni
Sınırlar Var Dudaklarda Başlayan Çok Zor
Dikkat Et Kendine
Bu Mutsuz Günler, Bitmez Hüzün
Bu Sessiz İsyan, Aldatmasın Seni
Bu Suskun Yüzler
Sahte Gülüsler, Bu Kargaşa
Hiç Kirmasin Seni
Bu Sicak Eller, Gizli Anlaşma
Bu Zamanlama, Korkutmasin Seni
Beni Düşün Bir De
Yalniz Bir Hayat, Hep Ayni Sessizlik Hep Ayni…
Sinirlar Var Dudaklarda Başlayan Çok Zor
Dikkat Et Kendine
Çünkü Çok Zor
Inan Çok Zor
Çünkü Çok Zor
Dikkat Et Kendine

Kargo – Zor Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz