Şarkı Sözleri
Kargo - Süslü Kalp Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Kargo - Süslü Kalp Şarkı Sözleri

Kargo – Süslü Kalp Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kargo‘nun, DMC etiketiyle yayınlanan “Değiştir Dünyayı” albümünde yer alan “Süslü Kalp” isimli şarkısı, video klibiyle Doğan Music Company yayınlandı.

Grup 25. yıllarını kutlamak için “Değiştir Dünyayı” isimli albüm yayınlamışlardır. Bu albüm için kurucu üyelerden Mehmet Şenol Şişli gruba geri dönmüştür.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Süslü Kalp tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kargo – Süslü Kalp şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kargo – Süslü Kalp şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kargo – Süslü Kalp Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kargo – Süslü Kalp Şarkı Sözleri

Gece Gece Peşindeyim
Şu Süslü Kalbinin
Asılı Kaldım Sözcüklerine
Hiç Mi Ağlamazsın Söyle

Özlemiyorsan Beni
Canın Sağ Olsun

Anlat Şu Süslü Kalbine
Tutkumuzu Bıraksın Bize
Gönlünü İndir

Dönüp Giden Döner Gelir
Dönen Nasıl Geri Gelir
Gönlünü İndir

Tutkularimla Savaştim
Evet Demediğimle Bariştim
Acele Işe Şeytan Karişir
Şeytanla Da Yariştim

Tuzlu Gözyaşlarim
Esirin Olmuş Senin

Anlat Şu Süslü Kalbine
Tutkumuzu Biraksin Bize
Gönlünü Indir

Dönüp Giden Döner Gelir
Dönen Nasil Geri Gelir
Gönlünü Indir

Kargo – Süslü Kalp Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz