Şarkı Sözleri
Hayatımın Aşkı Dizi Müzikleri, Şarkıları - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 3

Hayatımın Aşkı Dizi Müzikleri, Şarkıları

Sevgili takıpçilerimiz uzun bir süredir dizi müzikleri olsun, güncel şarkılar olsun, şarkı sözleri olsun sizleri elimizden geldiğince haberdar etmeye çalışıyoruz. Bugün ise çok sevdiğimiz ve yeni bir dizi olan hayatmın aşkı dizi müziklerini sitemize ekledik ve devamlı güncelleyeceğiz. En az sizler kadar sıkı bir takipçisi olduğumuz hayatımın aşkı şarkılarını ilk olarak bu yazı altından dinleyebileceksiniz. Sizler de bizlere destek olmak istiyorsanız ve/veya istek şarkılarınız varsa eğer yorum yapın en geç 1 saat içinde sitemize şarkıyı ekleyelim. Uzun lafın kısası hayatımın aşkı çalan şarkıları ilk olarak buradan dinleyebilir bu güzel dizinin müziklerini takip edebilirsiniz. Ayrıca hayatımın aşkı dizi müziğinin dışında jenerik müziğini de ekledik. Yani girişte çalan şarkıyı da buradan dinleyebilir ve sözlerini okuyabilirsiniz.

Hayatımın Aşkı Dizi Müzikleri

hayatımın aşkı dizi müzikleri
hayatımın aşkı dizi müzikleri

Bu playlist sitemize youtube şarkılarını liste yapmaya yarayan sitelerden embed yoluyla eklenmiştir ve herhangi bir mp3 indirme linki kesinlikle barındırılmamaktadır. Telif hakkınızı ihlal ettiğimizi düşündüğünüz içeriği footer(alt kısım) da yer alan mail adresimize mail attığınız takdirde 3 iş günü içinde dönüş sağlanacaktır.

Hayatımın Aşkı Tüm Çalan Şarkılar

Şarkıların yüklenmesi için 5-6 saniye kadar bekleyiniz, mobilden de sorunsuz dinleyebilirsiniz.

Hayatımın Aşkı Jenerik Müziği

Jenerik Şarkısı Sözleri

Esmer Kumral Fark Etmez Söyle Gelsin
Beyaz Atına Atlasın Öyle Gelsin
Yıllardır Kurduğum Hayal Böyle
Yakışıklı Prensim Gelsin
Zengin Fakir Fark Etmez Söyle Gelsin
Ve Artık Sabrım Kalmadı Şimdi Gelsin
O Prens Buraya Gelecek Dedik
Yeter Artık Bekletmesin
Öyle Bir Gelsin Ki Alem Kıskansın
Hayatımın Aşkı Şimdi Başlasın
Hayatımın aşkı dizi müziği, hayatmın aşkı çalan şarkı, hayatımın aşkı dizisi şarkıları, hayatımın aşkı yeni dizi şarkısı, bugün, dün, bu akşam, dün akşam çalan şarkı, yeni bölümde çalan şarkı, son bölümde çalan şarkı, jenerik müziği, girişte çalan şarkı, başlangıç şarkısı türünde aramalar bu yazımızı bulmanıza yeter de artar bile. Hepinizi bu güncel yazımızı sık sık izlemeye davet ediyoruz.

Yorumlar

  1. Unknown dedi ki:

    E ben o fon müziği isteyebilirmiyim
    "av av aaav başıma gelen"

  2. Üsen Gürsoy dedi ki:

    ben fon müziği istiyorum "av av aaav başıma gelen"

Yorum Yaz