Şarkı Sözleri
Hande Yener - Sopa Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Hande Yener - Sopa Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar

Hande Yener – Sopa Şarkı Sözleri…

“Sopa”, Hande Yener’in sekizinci stüdyo albümü Hande’ye Neler Oluyor?‘dan (2010) bir şarkıdır.

Sinan Akçıl tarafından yazılmış, bestelenmiştir ve düzenlenmiştir. Berkay geri vokal olarak görev almıştır. Klibi, albümünün üçüncü klibidir. Kemal Doğulu yönetmenliğinde Silivri’de çekilerek Aralık 2010’da yayınlanmıştır. Müzik eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler almıştır. Hande’ye Neler Oluyor?’un yayınlanması ile ilk kez dinlenmiştir ve Kral TV Top 20 listesinde zirveye, Türkiye resmi listesi olan Türkçe Top 20’de dokuz numaraya yükselmiştir. Mayıs 2011’de dağıtılan 17. Kral Müzik Ödülleri’nde En İyi Söz kategorisinde aday gösterilmiştir ancak ödülü Tarkan’ın “Sevdanın Son Vuruşu” şarkısı almıştır.

Hande Yener – Sopa şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener‘in şarkısı Sopa‘nın sözleri Sinan Akçıl’a aittir.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Sopa Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şâyendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Sopa Şarkı Sözleri

Her Günahın Bedeli Var
Bunu Zaten Ödedim
Her Delinin Bir Sebebi Var
Bunu Zaten Söyledim
Içindeki Yanlişin Zinciri
Kopa Kopa Durur
Ama Aşk Böyledir
Önce Sevdirir
Sonra Sopa Sopa Vurur
Günaydin
Geç Uyandin
Ama Bitti
Aslinda Geç Bile Kaldim
Zor Uyandim
Ama Geçti
Ilacin Etkisi Yok

Hande Yener – Sopa Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz