Şarkı Sözleri
Hande Yener - Siz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Siz Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar

Hande Yener – Siz Şarkı Sözleri…

Siz, Türk şarkıcı Hande Yener’in yedinci stüdyo albümü Hayrola‘dan bir şarkıdır.

Albüm ilk kez 31 Mart 2009’da Avrupa Müzik etiketiyle dijital ortamda yayımlandı. 6 Nisan 2009’da CD ve kaset formatlarında müzik marketlerde satışa sunuldu. Yener’in 2002 yılından beri anlaşması bulunan Erol Köse Production ile çalışmadığı ve Hipnoz’dan (2008) sonra satışa sunduğu ilk albümüdür. Elektronik müzik ritimleri içerir. Şarkıcı, albümdeki on şarkıdan yedisinin sözlerini tek başına, bir tanesini Ayşe Özyılmazel ile, bir tanesini Erol Temizel ile birlikte yazdı. Bir şarkının söz yazarlığını ise Aylin Aslım üstlendi. Albümdeki tüm besteleri ve düzenlemeleri Erol Temizel yaptı.

Müzik eleştirmenlerinden genel anlamda olumlu eleştiriler toplayan Hayrola? için, kaliteli olduğu ancak içinde “Romeo” (Nasıl Delirdim?, 2007) şarkısını geçebilecek bir şarkıyı barındırmadığı yorumu yapıldı. Teoman ve Ali Seval, albümde düet şarkıcıları olarak yer aldılar; Teoman, “Arsız” şarkısında, Seval “Ne Rüyası?” şarkısında Yener’e eşlik etti. Albümün ilk ve tek klibi “Hayrola?” şarkısına çekildi, klibin yönetmen koltuğunda Kemal Doğulu oturdu. Şarkı, Türkiye resmî listesinde üç numaraya kadar yükseldi.

Haziran 2009’da açıklanan albüm satış rakamlarına göre 37.000 kopya satan Hayrola?’nın ikinci klibinin çekilmesi konusu, Hande Yener ile yapımcı şirketi Avrupa Müzik arasında sorunlar çıkmasına sebep oldu. Yener, ikinci klibin çekilmediği gerekçesiyle şirketle var olan iki albümlük anlaşmasını tek taraflı olarak feshetti ve Kasım 2009’da, tekrar pop müzik yapacağını duyurdu.

Hande Yener – Siz şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener‘in şarkısı Siz sözleri Aylin Aslım’a aittir.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Siz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Siz Şarkı Sözleri

Ben Basit Bir İnsanım
İyiliğe İnanıyorum
Ben Yalnız Bir İnsanım
Ve Sizden Korkuyorum
Devir Sizin Devriniz
O Kadarını Bilirim
Yolumdan Biraz Çıksam
Aranıza Girebilirim
O Yalan Dünyanızın
Keyfini Sürebilirim

Siz Kimsiniz?
Ama Kimsiniz?
Karanlık Gibisiniz
Fanisiniz
Birdenbire Tüm Renklere Bürünür Gibisiniz
Zalimsiniz (X2)

Ama Ben Basit Bir İnsanim
Aşka İnaniyorum
Ama Ben Yalnız Bir İnsanim
Ve Sizden Korkuyorum
Devir Sizin Devriniz
O Kadarını Bilirim
Gözlerimi Kapasam
Zirveye Çıkabilirim
O Yalan Dünyanızın
Keyfini Sürebilirim

Siz Kimsiniz?
Ama Kimsiniz?
Karanlık Gibisiniz
Fanisiniz
Birdenbire Tüm Renklere Bürünür Gibisiniz
Zalimsiniz (X2)

Hande Yener – Siz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz