Şarkı Sözleri
Hande Yener - Kibir Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Kibir ( Yanmam Lazım ) Şarkı Sözleri

Hande Yener – Kibir ( Yanmam Lazım ) Şarkı Sözleri…

Kibir (Yanmam Lazım), Hande Yener’in beşinci stüdyo albümü Nasıl Delirdim?‘den (2007) bir şarkıdır. Sezen Aksu tarafından yazılıp bestelenmiştir. Düzenlemesi ise Erol Temizel’e aittir. Klibi, albümünün ilk klibidir ve Kemal Doğulu yönetmenliğinde çekilmiştir.

“Kibir”, müzik eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler toplamıştır. Yener’in şarkıyı yorumlama tarzı övülmüştür. Adı ilk kez Nisan 2007’de duyulan şarkı, Billboard tarafından hazırlanan Türkçe Top 20 listesinde 1 numaraya ulaştı ve Euro Airplay Top 100 listesinin 79 numarasına kadar yükseldi. 2007 yılından sonra Murat Boz, Sezen Aksu, Nihat Doğan, Gönül Yazar ve Aydilge gibi isimler tarafından yeniden seslendirildi.

Harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener, “Kibir” Söz yazarlığı Sezen Aksu imzası taşıyor.

Hande Yener – Kibir şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Kibir Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Kibir Şarkı Sözleri

Harcadım, hırpaladım çok
Çok zarar verdim, beni affet
İnsan tuhaf, ne hoyrat
Ne şaheser ve nasıl ilkel hayret

Kibir bir canavar gibi bekliyor pusuda
Tıpkı bir volkan gibi uykusu da, kalbini kurban veriyor
Sen aşkın talibi o galibi olmaya tutkun, yok korkusu da
Ki tek bir hayat var biliyor

Yan yan yan yanmam lazım
Daha yol almam lazım
Kendimden caymam lazım, zor!

Hande Yener – Kibir Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz