Şarkı Sözleri
Hande Yener - Kelepçe Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Kelepçe Şarkı Sözleri

Hande Yener Kelepçe Şarkı Sözleri…

Kelepçe“, Hande Yener’in dördüncü stüdyo albümü Apayrı’dan (2006) bir şarkıdır. Alper Narman ve Fettah Can tarafından yazılmış, Bülent Aris tarafından bestelenmiştir. Albümde, Club Version ve Clip Version adlarıyla hazırlanan iki sürümü bulunmaktadır. Bunlardan Club Version’un düzenlemesi Erdem Kınay’a, Clip Version’un düzenlemesi Aris’e aittir. Klibi, albümünün ilk klibidir ve Simon Henwood yönetmenliğinde İngiltere’de çekilmiştir. Müzik eleştirmenlerinden genel anlamda olumlu eleştiriler toplamıştır ve Alem FM, Best FM, İstanbul FM, Olay FM, Powertürk FM, Radyo D ve Süper FM tarafından hazırlanan haftalık listelerin zirvesine yükselmiştir.

Harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener, “Kelepçe‘nin” Söz yazarlığını Alper Narman ve Fettah Can yapmıştır.

Hande Yener – Kelepçe şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu. imzası taşıyor.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Kelepçe Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Kelepçe Şarkı Sözleri

İnsanlar çok
Sevgi diye bağıran koşan
İnsanlar çok
Böyle olmalı
Dünya yaşam dolmalı
Sokaklar el ele dolaşanlarla
İnsanlar çok
Kardeşi yoksa
Dostu hiç yoksa
Yinede yıldırılamayan
İnsanlar çok
Böyle olmalı
Dünya yaşam dolmalı
Sokaklar el ele dolaşanlarla
İnsanlar çok

Hande Yener – Kelepçe Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz