Şarkı Sözleri
Hande Yener - Elin Diline Sakız Ederim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Elin Diline Sakız Ederim Şarkı Sözleri

Hande Yener – Elin Diline Sakız Ederim Şarkı Sözleri

Elin Diline Sakız Ederim, Türk şarkıcı Hande Yener’in Sen Yoluna Ben Yoluma adlı ikinci stüdyo albümünde yer alan bir şarkıdır.

Albüm, Yener’in büyük başarı yakaladığı ilk stüdyo albümü Senden İbaret’ten sonra yayınlanan ilk büyük çalışmasıdır. 2013 yılı itibarıyla Poll Production haklarını satın almıştır.
Albüm, sanatçının Erol Köse Exclusive etiketiyle yayınlanan ilk albümüdür. Önceki stüdyo albümünün neredeyse tamamında Altan Çetin ile çalışan sanatçı, bu albümünün neredeyse tamamında Alper Narman ve Fettah Can ile çalışmıştır. Ayrıca Yener, daha önceden Özdemir Erdoğan tarafından seslendirilen Sezen Cumhur Önal imzalı “Duyduk Duymadık Demeyin” şarkısını da yeniden yorumlayarak albümüne katmıştır.

Harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener, “Elin Diline Sakız Ederim”  Söz – Müzik Alper Narman ve Fettah Can imzası taşıyor.

Hande Yener – Elin Diline Sakız Ederim şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Elin Diline Sakız Ederim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Elin Diline Sakız Ederim Şarkı Sözleri

Hep sabrettim benden bu kadar
Vicdanına koy elini söyle
Her insana sabır verir ama Allah
Sonum selamet mi böyle

Hayat sana ne verdiyse
Yetinmeyi bilemedin
Bazı günler şans dönsede
İnadını yenemedin

Seni başıma taç ederim
İstersen tahtından ederim
Bir iki üç gece dönmezsen eğer
Elin diline sakız ederim

Ben sabrettim senden ne kadar
Vicdanına koy elini söyle
Her insana sabır verir ama Allah
Sonun selamet mi böyle

Hande Yener – Elin Diline Sakız Ederim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz