Şarkı Sözleri
Hande Yener - Boşa Ağlayan Kız Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Boşa Ağlayan Kız Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar

Hande Yener – Boşa Ağlayan Kız Şarkı Sözleri…

Boşa Ağlayan Kız, Türk şarkıcı Hande Yener’in sekizinci stüdyo albümü Hande’ye Neler Oluyor? içerisinde yer alan bir şarkıdır.

Albüm 1 Nisan 2010’da Poll Production tarafından yayımlandı. Pop müzik ritimleri içerir ve Yener’in tekrar pop müzik yapacağını açıkladıktan sonra yayımlanan ilk albümüdür. Tamamı Sinan Akçıl tarafından yazılıp bestelenen şarkılardan oluşur; bu özelliğe sahip olan ilk Hande Yener albümüdür. Prodüktörlüğünü Yener ile Polat Yağcı üstlenmiştir.

11 şarkı ve 3 remiks olmak üzere toplam 14 şarkı barındıran Hande’ye Neler Oluyor?, müzik eleştirmenlerinden karışık eleştiriler aldı. Bazıları albümü övdü; bazıları ise Yener’in önceki albümleri ile karşılaştırıp olumsuz yönde eleştirdi. Şarkıcı, albümün ilk klibi için “Sopa” ile “Yasak Aşk” şarkılarını tek bir klipte birleştirerek yayımlattı. Diğer kliplenen şarkılar ise “Bodrum” ve “Çöp” oldu; ilki Türkçe Top 20’de zirveye yerleşirken, ikincisi 9 numaraya kadar ilerledi.

Hande’ye Neler Oluyor? albümü, 80.000 satış rakamına ulaştı ve TÜREV Yılın En İyileri Ödülleri’nden Yılın En İyi Albümü ödülünü aldı. Yener, albümdeki şarkılarını 2010 Altın Kelebek Ödülleri, Beyaz Show, Saba Tümer ile Bu Gece gibi çeşitli programlarda, bazı etkinliklerde ve konserlerinde seslendirdi. Ayrıca albümdeki bazı şarkıların remiksleri, Eylül 2010’da satışa sunulan Hande’yle Yaz Bitmez’de yer aldı.

Hande Yener – Boşa Ağlayan Kız şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener‘in şarkısı Boşa Ağlayan Kız sözleri Sinan Akçıl’a aittir.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Boşa Ağlayan Kız Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Boşa Ağlayan Kız Şarkı Sözleri

Günlerce Anlaştıktan Sonra
Ürkekçe Yaklaşmaya Paydos
Onlarca Başlangıçtan Sonra
Gittikçe Zorlaşmaya Paydos

Tadını Yaşamak Yerine
Ölecek Gibiyiz İkimiz
Tutuşan Ateşin Külüne
Sönecek Gibiyiz İkimiz

Boşa Ağlayan Kızla
Paylaş Sen Derdini
Bizi Bağlayan Kızla
Herkesten Çöz Beni
Hadi

Oldukça Yıprandıktan Sonra
Kendinden Saklanmaya Paydos
Onlarca Başlangıçtan Sonra

Boşa Ağlayan Kızla
Paylaş Sen Derdini
Bizi Bağlayan Kızla
Herkesten Çöz Beni
Hadi
Hadi

Hande Yener – Boşa Ağlayan Kız  Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz