Şarkı Sözleri
Hande Yener - Bi Gideni mi Var? Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Hande Yener - Bi Gideni mi Var Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar

Hande Yener – Bi Gideni mi Var? Şarkı Sözleri…

Bi Gideni mi Var?, Türk şarkıcı Hande Yener’in sekizinci stüdyo albümü Hande’ye Neler Oluyor? içerisinde yer alan bir şarkıdır.

Albüm 1 Nisan 2010’da Poll Production tarafından yayımlandı. Pop müzik ritimleri içerir ve Yener’in tekrar pop müzik yapacağını açıkladıktan sonra yayımlanan ilk albümüdür. Tamamı Sinan Akçıl tarafından yazılıp bestelenen şarkılardan oluşur; bu özelliğe sahip olan ilk Hande Yener albümüdür. Prodüktörlüğünü Yener ile Polat Yağcı üstlenmiştir.

11 şarkı ve 3 remiks olmak üzere toplam 14 şarkı barındıran Hande’ye Neler Oluyor?, müzik eleştirmenlerinden karışık eleştiriler aldı. Bazıları albümü övdü; bazıları ise Yener’in önceki albümleri ile karşılaştırıp olumsuz yönde eleştirdi. Şarkıcı, albümün ilk klibi için “Sopa” ile “Yasak Aşk” şarkılarını tek bir klipte birleştirerek yayımlattı. Diğer kliplenen şarkılar ise “Bodrum” ve “Çöp” oldu; ilki Türkçe Top 20’de zirveye yerleşirken, ikincisi 9 numaraya kadar ilerledi.

Hande’ye Neler Oluyor? albümü, 80.000 satış rakamına ulaştı ve TÜREV Yılın En İyileri Ödülleri’nden Yılın En İyi Albümü ödülünü aldı. Yener, albümdeki şarkılarını 2010 Altın Kelebek Ödülleri, Beyaz Show, Saba Tümer ile Bu Gece gibi çeşitli programlarda, bazı etkinliklerde ve konserlerinde seslendirdi. Ayrıca albümdeki bazı şarkıların remiksleri, Eylül 2010’da satışa sunulan Hande’yle Yaz Bitmez’de yer aldı.

Hande Yener – Bi Gideni mi Var? şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener‘in şarkısı Bi Gideni mi Var? sözleri Sinan Akçıl’a aittir.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Bi Gideni mi Var? Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Bi Gideni mi Var? Şarkı Sözleri

Bi Gideni Mi Var Bu Aşkın?
Bi Küseni Mi Var Da Yoksa
Senin Haberin Yok
Ya Da Kederin Yok
Hiç Olmadı Olmasın Da Zaten

Bi Susanı Mı Var Bu Aşkın?
Bi Biteni Mi Var Da Yoksa
Senin Haberin Yok
Ya Da Bu Rolün Çok
Anladın.. Anladın Da Neyse

Keşke Görebilseydin
Herkes Daha Mutluyken
Aşkın Doğduğu Yerde
Yeni Buluşulmuşken
Senden Bana Bir Şey Yok
Artık Konuşulmazda
Benle Benle

Keşke Görebilseydin
Herkes Daha Mutluyken
Aşkın Doğduğu Yerde
Yeni Buluşulmuşken
Senden Bana Bir Şey Yok
Yalnız Savaşılmazda
Senle Senle

Hande Yener – Bi Gideni mi Var? Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz