Şarkı Sözleri
Hadise Prenses Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 5

Hadise - Prenses Şarkı Sözleri

Hadise Prenses Şarkı Sözleri ve yorumları burada… 2 Aralık 2014 tarihinde Hadise‘nin Pasaj Müzik etiketiyle çıkarttığı “Prenses” şarkısı video klibi ile ilk kez ve sadece netd Müzik’te yayında. Hadise‘nin 2014 Tavsiye albümünde yer alan “Prenses” isimli şarkının sözlerini, Gökhan Şahin, Müziğini Emrah Karaduman yapmıştır.

Yayına girdiği Netd müzikte bugüne kadar 147 milyon gibi izlenme rakamlarına  ulaşmıştır. Şarkının izlenme rakamlarının bu sayıya ulaşması hakkını verdiğinin en büyük kanıtı. Parça son yıllarda çıkan pop şarkıların en iyileri arasında ve bu konumu koruyor. Şarkıcı’nın bu başarılarının daha da gerisinde 2009 Eurovision şarkı yarışmasında “Düm tek tek” şarkısı ile Ülkemizi temsil ederek getirdiği  dördüncülük dereceside unutulmaması gerek önemli başarılarından biridir.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz.

Hadise – Prenses Şarkı Sözleri 

Ne zaferinden bahsediyorsun
Sen savaşla aşkı karıştırmışsın
Çık o karanlıktan, siperinden
Sen beni hep düşman var saymışsın
Sen rekabet iste ben buna bayılırım,
Kadının gücünü hafife alma

Erkeklik gururun vardır sanırım
Perişan olup zor durumda kalma…
İstersen bana ukala mukala de
El üstünde tutulmazsam hep el kalırım
Prensesler gibiydim ben baba evinde
Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım

Hadise – Prenses Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz