Şarkı Sözleri
Gülşen - Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gülşen - Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülşen – Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şarkı Sözleri

Yurtta Aşk Cihanda Aşk“, Gülşen’in Yurtta Aşk Cihanda Aşk albümünün ikinci teklisidir. Klibi 2006 tarihinde yayınlanmıştır.

Yurtta Aşk Cihanda Aşk, Gülşen’in 2006 yılının Şubat ayında Erol Köse Exclusive’den çıkan 5.albümüdür. Albüm Gülşen’in en çok hit çıkaran albümü olmasının yanında çeşitli adaylıklara layık görülmüştür. Albümün çıkış şarkısı bir Altan Çetin şarkısı olan Ya Tutarsa’dır. Şarkı başarılı bulunurken, Gülşen’in klipteki zayıf hali birçok kişi tarafından eleştirilirken, “sıfır beden” tartışmalarını da başlamasına sebep olmuştur.

2. klip albümle aynı adı taşıyan, düzenlemesi Suat Aydoğan’ a ait hareketli şarkı Yurtta Aşk Cihanda Aşk’a gelmiştir. Klipte Gülşen boksör kıyafetleriyle ilginç bir koreografi sergilemiş ve klip uzun süre yayında kalmayı başarmıştır. Albümün 3. ve son single’ı ise yaz aylarında bilhassa radyolarda çok sık çalınan Canın Sağolsun olmuştur. Gülşen bu klipte de yine adından söz ettirmeyi başarmış ve şarkı tüm yaz boyunca albümün promosyonunu tek başına yapmıştır. Özel sebepler dolayısıyla albümden başka single çıkmamış olmasına karşın, En Şahanesinden, Bu Gece ve Son Perde gibi hit şarkılar radyo listelerinde uzun süre zirveyi zorlamıştır. Ayrıca bu albümle Gülşen, Erol Köse Exclusive’den ayrılmış ve Rec By Saatchi’ye transfer olmuştur.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gülşen ” Yurtta Aşk Cihanda Aşk ” Söz – Müzik: Altan Çetin imzası taşıyor.

Gülşen’in “Yurtta Aşk Cihanda Aşk,” şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gülşen – Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülşen – Yurtta Aşk Cihanda Aşk Şarkı Sözleri

Kıymete binmek ne hoş
Ayrıldıktan sonra var mı önemi
Devir tersine döndü
E bende az ölüp bitmedim mi
Şimdi gel de gör beni
Duruyor muyum yerimde hala
Yurtta aşk cihanda aşk her yerde aşk bundan sonra

Elimi de kolumu da bağla hadi
Bir odaya bir ömür hapset hadi
Becerebilirsen zaptet hadi
Yangınım çok büyük ooof

Gülşen – Yurtta Aşk Cihanda Aşk Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz