Şarkı Sözleri
Gülşen - Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gülşen - Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülşen – Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri

Gülşen’in DMC etiketiyle yayınlanan ” Bangır Bangır ” isimli albümünden  “Parti Kur Oy Vereyim” çalışması dijital platformlarda yayında.

Gülşen’in “heyecanlı, hareketli ve neşeli” diye tanımladığı Bangır Bangır, ağırlıklı olarak dans şarkılarından oluşan bir pop müzikalbümü olarak ortaya çıktı.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gülşen “Parti Kur Oy Vereyim”  söz ve müziği sanatçıya aittir. Hareketli şarkının aranjörlüğü Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Gülşenin “Parti Kur Oy Vereyim” şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gülşen – Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir hayranının yorumu; Ders çalışma isteğim gelsin ve ağırlık veya spor öncesi sonrası dinliyorum moral ve gaza gelmek amacıyla. İnşallah bir gün seninle buluşmaya giderkende dinlerim zalım kız =)

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülşen – Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri

Var benim de makul sebeplerim
Anlatsam aklın durur
Kimseye bakma fazla yanaşma
Aman aman şeytan dolrurur

Daha önemli şeyler var hayatta diyorlar
Ne ki onlar?
Ben sana bensana ben sana fanatik oldum
Beş vakit dua ediyorum okuyup okuyup üflüyorum
Bir baktın diye sevindirik oldum
Son durumum…

Parti kur oy vereyim alayına ayar çekeyim
Aç kapını gireyim niyetim belli
Talip çok söyleyeyim ama ben senle evleneyim
Gönüllü askerinim silahım belli

Gülşen – Parti Kur Oy Vereyim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz