Şarkı Sözleri
Gülşen - Önsöz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Gülşen - Önsöz Aşk Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülşen – Önsöz Aşk Şarkı Sözleri

Önsöz, Gülşen’in sekizinci stüdyo albümüdür. 22 Aralık 2009’da Arista Records ve Sony Music Entertainment tarafından yayımlandı. 11 parçadan oluşan ve cover hariç tüm söz ve müziği Gülşen’e ait olan bir albümdür. Kayıtları Sarı Ev stüdyolarında yapılan albümün prodüktörü ve aranjörü Ozan Çolakoğlu’dur. Albümde yeni şarkıların yanı sıra daha önce Nazan Öncel’in 1994 yılında yayınladığı Ben Böyle Aşk Görmedim albümünde seslendirdiği “Dillere Düşeceğiz Seninle” de yeni yorumuyla yer alır.

Önsöz albümünün tanıtımını Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’de yapılmıştır.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gülşen “Önsöz”  söz ve müziği sanatçıya aittir. Hareketli şarkının aranjörlüğü Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Gülşenin “Önsöz” şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gülşen – Önsöz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülşen – Önsöz Şarkı Sözleri

Farkımda yoktu diğerlerinden ama

Bi’ sakat belalı hummalı mı geldim

Uygun adım gidemem dedim ilk gün

Ben bu yüzden mi bi’ farklı geldim

Ayırması bu kadar zor mu

Görünenle gerçeği karıştırdın

Vasat aşklardan geçenleri sarsabilir şiddeti aşkımın

Severse soldan, silerse sağdan inersin hoppa dönerse gözüm

Daha bunlar ne ki göreceklerinin yanında anca kalır ön sözüm

Gülşen – Önsöz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz