Şarkı Sözleri
Gülşen - Çelişki Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gülşen - Çelişki Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülşen – Çelişki Şarkı Sözleri

Çelişki“, Gülşen’in Yurtta Aşk Cihanda Aşk albümünün yedinci şarkısıdır.

Yurtta Aşk Cihanda Aşk, Gülşen’in 2006 yılının Şubat ayında Erol Köse Exclusive’den çıkan 5. albümüdür. Albüm Gülşen’in en çok hit çıkaran albümü olmasının yanında çeşitli adaylıklara layık görülmüştür. Albümün çıkış şarkısı bir Altan Çetin şarkısı olan Ya Tutarsa’dır. Şarkı başarılı bulunurken, Gülşen’in klipteki zayıf hali birçok kişi tarafından eleştirilirken, “sıfır beden” tartışmalarını da başlamasına sebep olmuştur.

2. klip albümle aynı adı taşıyan, düzenlemesi Suat Aydoğan’ a ait hareketli şarkı Yurtta Aşk Cihanda Aşk’a gelmiştir. Klipte Gülşen boksör kıyafetleriyle ilginç bir koreografi sergilemiş ve klip uzun süre yayında kalmayı başarmıştır. Albümün 3. ve son single’ı ise yaz aylarında bilhassa radyolarda çok sık çalınan Canın Sağolsun olmuştur. Gülşen bu klipte de yine adından söz ettirmeyi başarmış ve şarkı tüm yaz boyunca albümün promosyonunu tek başına yapmıştır. Özel sebepler dolayısıyla albümden başka single çıkmamış olmasına karşın, En Şahanesinden, Bu Gece ve Son Perde gibi hit şarkılar radyo listelerinde uzun süre zirveyi zorlamıştır. Ayrıca bu albümle Gülşen, Erol Köse Exclusive’den ayrılmış ve Rec By Saatchi’ye transfer olmuştur.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gülşen ” Çelişki ” Söz – Müzik: Halil Koçak imzası taşıyor.

Gülşen’in “Çelişki,” şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Gülşen müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Gülşen – Çelişki Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülşen – Çelişki Şarkı Sözleri

Zaman öyle akip gitmiş
Bir bakmışım sabah olmuş
Farketmedim düşünmekten
Yanlışlığı aramaktan

Nasıl düzelir bu ilişki
Sana olan askim tükenmişken
Beni mahvetti bu celişki
Ayrılmam lazım senden

Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu işi
Sen de az çok farketmişsindir bendeki değişikliği
Seni seviyormuşum gibi rol yapmak bana yakışmaz
Dilerim anlarsın umarim ayrılık sana çok koymaz

İster ah et ister kin duy
Kendine göre haklısın
adımı kötü an sonumu elinle yaz
sen de bir gün anlarsın

Dilerim anlarsın umarim ayrılık sana çok koymaz

Gülşen – Çelişki Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz