Şarkı Sözleri
Gülşen - Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gülşen - Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülşen – Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri

Gülşen’in DMC etiketiyle yayınlanan ” Bangır Bangır ” isimli albümünden  “Büyük Hatırın Var” çalışması dijital platformlarda yayında.

Gülşen’in “heyecanlı, hareketli ve neşeli” diye tanımladığı Bangır Bangır, ağırlıklı olarak dans şarkılarından oluşan bir pop müzikalbümü olarak ortaya çıktı.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gülşen “Büyük Hatırın Var”  söz ve müziği sanatçıya aittir. Hareketli şarkının aranjörlüğü Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Gülşenin “Büyük Hatırın Var” şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gülşen – Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir hayranının yorumu; Ders çalışma isteğim gelsin ve ağırlık veya spor öncesi sonrası dinliyorum moral ve gaza gelmek amacıyla. İnşallah bir gün seninle buluşmaya giderkende dinlerim zalım kız =)

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülşen – Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri

Sen diye yazılır aşk diye okunur
Bana her yer kucağın
Daha ne çok şey vardı yapacağımız
Kaldı sende alacağım

Unutamıyorum
Bütün ömrüm o bir kaç kısa günün gölgesinde
Kendimi biliyorum çağırsan uçarım
Barikat olsa önümde

Büyük hatırın var bir sözünle
Yemin de bozulur tövbeler de
Heveslerimi teninde bıraktım
Son uykularımı gövdende

Gülşen – Büyük Hatırın Var Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz