Şarkı Sözleri
Güliz Ayla - Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Güliz Ayla - Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Olmazsan Olmaz, Güliz Ayla’nın ilk stüdyo albümü olan Güliz Ayla’nın çıkış şarkısıdır.

Her albümü ve şarkıları ile müzik dünyasına damgasını vuran Aynur Aydın,“Damla Damla” şarkısının klip çekimleri için yine kamera karşısına geçti.

Güzel şarkıcının anlattığına göreyse Olmazsan Olmaz‘ın bizlerle buluşma hikayesi şöyle;

Şarkının sözü ve müziği Güliz Ayla, düzenlemesi ise Efe Bahadır tarafından yapılmıştır. “Aslında hiçbir zaman bir single ile çıkış yapmayı planlamıyordum. İlk olarak albümle çıkmak istiyordum. Olmazsan Olmaz stüdyoda işleri biten ilk parçamızdı. Albümün geri kalan parçalarını kayıt ederken bu şarkı hazır bekliyordu. Bahar zamanına denk geldi ve olumlu bir şarkı.

Söz ve müziği bana ait. Bence üretmek bu işin en güzel ve en keyifli kısımlarından. Tamamen bana ait bir parçayla merhaba demek benim için çok önemliydi. Bu yüzden bu parça ile çıkış yaptım.

Şarkı, Shazam’da en çok aranan Türkçe şarkının sahibi oldu. Shazam’da en çok arattığı yerli şarkılar arasında ilk sırada yer aldı. Tüm şarkılar arasında ise 11. sırada yer aldı.

Son zamanlarda çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Güliz Ayla‘nın  yeni şarkısı “Olmazsan Olmaz dijital platformlarda tıklanma rekorları kırdı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Olmazsan Olmaz” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz Şarkı Sözleri

Benim Bura Afet Yeri
Yangında Var Depremde Hangisini Anlatayım Ki
Kimmiş Beni Söndürecek
Ateşim Dinsin Diye Okyanusa Sığınamam Ki
Sarılırım Sarılırım Bırakmam
Çağırırım Çağırırım Daha Da Sensiz Yatmam

Olmazsan Olmaz Büyümez Çiçeklerim
Toprağım Havalanmaz Kurur Gider Bahçelerim

Ah Başima Gelen Benim
Aşk Oyun Ben Oyuncak
Söyle Emrine Amadeyim
Kimmiş Beni Susturacak
Duysun Be Dağlar Taşlar
Çok Seviyorum Demiş Miydim
Sarilirim Sarilirim Birakmam
Çağiririm Çağiririm Daha Da Sensiz Yatmam
Olmazsan Olmaz Büyümez Çiçeklerim

Güliz Ayla – Olmazsan Olmaz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz