Şarkı Sözleri
Gülin Dönmez - Efsun Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gülin Dönmez - Efsun Şarkı Sözleri

Gülin Dönmez – Efsun Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülin Dönmez‘in, DMC etiketiyle yayınlanan “Efsun” isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd’de yayınlandı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Efsun tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Gülin Dönmez – Efsun şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Gülin Dönmez – Efsun şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Gülin Dönmez – Efsun Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülin Dönmez – Efsun Şarkı Sözleri

Kaçma Kaçma İsyan Bayraklığı Herkes
Durma Ağla Azmin Hokkası Derin
Gerçek Bu Gerçek Azmin Hokkası Derin
Gerçek Bu Gerçek Aşkın Tadı Acı

Gülin Dönmez – Efsun Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz