Şarkı Sözleri
Gökhan Akar - Selametle Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gökhan Akar - Selametle Şarkı Sözleri

Gökhan Akar – Selametle Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar. Gökhan Akar’ın, MAG & DMC etiketiyle yayınlanan “Selametle” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd’de
hayranlarıyla buluştu. Şarkının Söz & Müzik: Gökhan Akar’a aittir.

Gökhan Akar – Selametle Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gökhan Akar – Selametle şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Gökhan Akar – Selametle Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gökhan Akar – Selametle Şarkı Sözleri

Ne İlk Ne De Son Olacaksın
Bi̇li̇yorum Hatırlanacaksın
Bıraktığın Cenazeyi̇ Kalbe
Gömüyorum Artik Olmayacaksın…
Ayrı Bi̇r Yer Vardı Senden,
Kayboldu Nasil Bi̇r Bi̇lsen
Kolay Yolu Seçti̇ği̇nden.
Söz Hakkını Kaybetti̇n Sen…
Gi̇di̇yor Musun Selametle
Kapıyı Kapatıver Bi̇ Zahmetle
Elleri̇nde Can Veren Aşkımı
Aniyorum Her Zaman Rahmetle…

Gökhan Akar – Selametle Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz