Şarkı Sözleri
Gökçe – İstanbul Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Gökçe - İstanbul Şarkı Sözleri

Gökçe – İstanbul Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gökçe’nin, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Matruşka” albümünde yer alan “İstanbul” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız İstanbul tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Gökçe – İstanbul şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Gökçe – İstanbul şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Gökçe – İstanbul Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gökçe – İstanbul Şarkı Sözleri

Bak Gün Ağırdı Yine
Senin Güzel Gözlerinde
Dudaklarını Tenimde
Olsun Nefesin İçimde
Bak Gün Ağırdı Yine
Güzel Bir Akşamın Yerinde
Mavi Yeşil Renginde
Olsun Gözlerin Üzerimde
Ah Vazgeçemem
Asla Bırakıp Gitmem
Ben, İstanbul`Da Doğdum
İstanbul`Da Büyüdüm
İstanbul`Da Öleceğim
Ah Istanbul`Da Savruldum
Istanbul`Da Aşk Buldum
Istanbul`Da Gideceğim

Gökçe – İstanbul Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz