Şarkı Sözleri
Funda Arar - Ve Melankoli Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Funda Arar - Ve Melankoli Şarkı Sözleri

Funda Arar – Ve Melankoli Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Funda Arar‘ın, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Ve Melankoli adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ve Melankoli tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Funda Arar – Ve Melankoli şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Funda Arar – Ve Melankoli şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Funda Arar – Ve Melankoli Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Funda Arar – Ve Melankoli Şarkı Sözleri

Mühürlenmiş Gözlerime İnsafsiz Uzaklar
Gel Gör Çikmaz Yollarina Saplanmişim
Ben Sana Muhtacim Dört Yanimda Uçurumlar
Perişanim

Dört Yanimda Uçurumlar
Paramparça Bir Hayat
Çildirtan Yalnizliklar
Ve Melankoli
Senle Topla Beni
Çarp Uzaklarla
Ekle Sensizliği
Böl Saatlere
Ne Kaldi, Ne Kaldi

Funda Arar – Ve Melankoli Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz